pondělí 9. listopadu 2015

Koho uvidíme v Undisputed 4

Yuri Boyka v podání Scotta Adkinse to má jasný. Jeho mozek věří tomu, že je "Most complete fighter in the world" a když to má někdo takhle srovnané, tak to tak prostě bude. Raul Quinones by mohl povídat. Koho však postavili tvůrci do cesty Boykovi tentokrát??

Emilien DeFalco, herec, model a vyznavač bojových sportů francouzského původu. Studoval kromě jiných taekwondo a karate, jeho skill je hlavně ve vysokých kopech a v kopech s mnoha variacemi otoček. Trénuje gymnastiku, akrobacii, parkour, podílel se na filmu Okrsek 13: Ultimátum. Soudě dle jeho tréninkového videa, kde předvádí obrovskou výbušnost, rychlost a explozivní kopy s ním bude mít Adkins plné nohy práce.

Brahim Achabbakhe, další francouzská bojová hvězda, která má ve své filmové kariéře perličku: Brahim působí především jako stunt double, zaskakoval za Kevina Bacona, Jean Claude van Damma a ve filmu Ninja 2 dokonce za Scotta Adkinse! (v dílčích fragmentech souboje s Tim Manem). Dalšími činnostmi Brahima jsou: choreograf akčních scén a kaskadér. V jeho svalech jsou nakumuluvány rozličné bojové dovednosti, od taekwonda přes brazilské jiujitsu až k savate. V současné době pracuje na filmech Mechanic Ressurection a Never Back Down 3.

Martyn Ford, jméno, které si 100% zapamatujete, protože patří lidské hoře o výšce 203 cm a váze 148 kg! Vzezřením připomíná Martyn hydraulický nakladač z Vetřelce a postavit se proti němu tváří v tvář bude chtít dvojitou vrstvu plenek. Na tuto konfrontaci jsem osobně velmi natěšen. Ford se pohybuje ve světě kulturistiky a smíšených bojových sportů.

Tato tři jména budou asi nejvíc vytížená v akčních scénách filmu, uvidíme, kdo další se k nim ještě přidá. V podstatě jde o téměř neznámé herce a fightery, o to více nás ale mohou překvapit :)Žádné komentáře:

Okomentovat